Болі у спині

при остеохондрозі, грижах дисків і радикулітах представляють собою велику проблему, що заважає вільно рухатися, працювати і радіти життю. Методи, які ми застосовуємо допомагають впоратися з цією проблемою і здобути свободу в пересуванні і щастя жити без болю.

Мануальна терапія.


Мануальна терапія — методи лікування і діагностики, що представляють собою вплив рук терапевта на організм пацієнта. Методи спрямовані переважно на лікування захворювань опорно-рухової системи та внутрішніх органів.

 Завдання мануальної терапії:

Мануальне лікування хребта перш за все спрямоване на відновлення м'язів, суглобів і зняття болів. Така терапія підвищує рухливість суглобів і м'яких тканин, забезпечує профілактику старіння організму за рахунок збільшення обсягу рухів. В результаті зміцнюється м'язовий корсет, поліпшується постава, усуваються або зменшуються деформації хребта. Вирішується проблема защемлення нервів і судин.

Мануальна терапія відновлює мозковий кровотік і часто усуває головний біль і запаморочення. При знятті м'язового напруги з хребта відновлюється його кровопостачання і правильна анатомія. Це дозволяє усувати грижі, симптоми остеохондрозу. При поверненні людині правильної постави у нього «встають на місце» внутрішні органи, що покращує загальний стан і дозволяє лікувати ряд захворювань, пов'язаних з компресією.

Як роблять мануальну терапію хребта:

Маніпуляційна техніка - це не сильні, короткі поштовхоподібні рухи, які відновлюють рухливість суглобів в області крижів і хребта.

Мобілізаційна методика - це рухи, що сприяють м'якому витягнення хребців і нахилам хребта. В результаті проходять набряки, суглоби знаходять нормальну рухливість, відновлюється кровообіг.

М'яка техніка - покращує тонус м'язів, знімає біль, напругу, лікує зв'язки. Різкі рухи відсутні. Зв'язки і м'язи стають більш рухливими.

Показання для мануальної терапії:

Це будь-які симптоми остеохондрозу, болю в спині, м'язові і кісткові болі, дискомфорт в комірцевої зоні, в будь-яких відділах хребта, болі після травм, контрактури, сколіоз, кіфоз, плоскостопість, головні болі, м’язовотонічний синдром, запаморочення, протрузії, защемлення нерва та ін. Мануальна терапія показана при сидячому способі життя для профілактики серйозних порушень і викривлення хребта.

СКЕНАР (нейро-адаптивна регуляція).

СКЕНАР - ця абревіатура розшифровується так: самоконтрольований енергонейроадаптивний регулятор. В такому скрутному для вимови назві СКЕНАР відображені принципи впливу на організм людини і в цілому саме лікування без медикаментів. Як і багато нетрадиційних методик оздоровлення, СКЕНАР-терапія грунтується на принципах альтернативного лікування без застосування будь-яких медикаментів. Дія апарату СКЕНАР подібна до дії приладів біорезонансної терапії. Прилади СКЕНАР регулюють функції організму, посилаючи на його шкіру електричні імпульси, подібні до сигналів нервової системи людини. Потім прилад стежить за реакцією організму на вплив імпульсів і змінює їх так, щоб викликати вже найбільш активну реакцію і досягти максимального лікувального ефекту. Кожен новий імпульс відмінний від попереднього, а це сприяє інтенсивному самовідновленню організму. Імпульси від приладу СКЕНАР передаються навіть на найтонші нервові волокна. У всіх волокнах є особливі речовини нейропептиди, які і є посередниками при передачі імпульсу. Вони вважаються сильними регуляторами всіх біологічних функцій організму: впливають на больові відчуття, стан пам'яті і артеріального тиску, сприйняття нової інформації, температуру тіла, сексуальну активність, апетит і т. д.

Великою перевагою при використанні приладів СКЕНАР є те, що цей вплив не шкідливий для організму людини: його імпульси аналогічні імпульсам в волокнах нервової тканини, а дія настільки незначна, що не може викликати пошкоджень оброблюваної поверхні шкіри. Крім того, пацієнт не піддається термічній обробці, що особливо важливо при лікуванні хворих з онкологічними проблемами (дія СКЕНАР не може спровокувати кризу захворювання). Найпоширеніші побічні ефекти - лікування синдрому хронічної втоми, стресу, нормалізація обміну речовин.

Результатами застосування СКЕНАР є нормалізація кровообігу, нервової та імунної систем, регуляція обміну речовин і відновлення фізіологічних функцій організму. Негативні побічні ефекти від його застосування відсутні.

Результати досліджень нейрофізіологічних механізмів дії приладів СКЕНАР, проведені НДІ нейрокібернетики дозволяють зробити висновок, що лікувальний сигнал, що формується апаратами серії СКЕНАР, призводить до реакції кори головного мозку і структур гіпоталамуса, координуючого активність вегетативної нервової системи. У цьому стані центральної нервової системи відбувається активізація генетично заданого багаторівневого механізму самовідновлення організму - «внутрішнього лікаря». Застосування СКЕНАР-технології є новим підходом до реабілітації хворих.

Голкотерапія.


   Голкотерапія – ідеальний метод немедикаментозного лікування. Голкотерапія і мануальна терапія вигідно відрізняються від медикаментозних методів лікування хвороб тим, що не викликають отруєння організму хімічними речовинами. Суть голкорефлексотерапії - в регулюванні нашої життєвої енергії (китайці називають її чи). Адже згідно давньосхідній медицині хвороби - не що інше, як прояв порушення циркуляції цієї енергії, яка в організмі проходить за певними меридіанами (каналами). В Індії ці біологічно активні зони (центри) називають чакрами.

Механічне подразнення певних біологічно активних точок на тілі приводить в норму функціональний стан внутрішніх органів, а також сприяє потужному викиду в кров ендорфінів - речовин, що володіють здатністю покращувати настрій і самопочуття, а головне - що працюють як ефективний знеболюючий засіб. Тому голками успішно лікуються різні больові синдроми, зокрема широко поширені сьогодні хронічні болі в спині, суглобові болі, мігрені, патології опорно-рухового апарату, сечостатевої, видільної та травної систем. Метод успішно застосовується для боротьби з ожирінням і різними шкідливими звичками (алкоголізм, куріння і ін).

Також методи акупунктури допомагають при багатьох вегетативних захворюваннях, таких, як головні болі, поганий сон, підвищена дратівливість, вегето-судинна дистонія, синдром хронічної втоми. Голковколювання помітно підвищує імунні захисні сили організму і ефективно при лікуванні більшості шкірних і алергічних захворювань.


Психологічне
консультування

Допомога при
болях в спині.

Сімейне консультування

Всі хвороби - від нервів. (Народна мудрість)

Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви з ними, бо в цьому Закон і Пророки. (Від Матвія 7:12)

Краще плакати у психолога, ніж сміятися у психіатра. (Народна мудрість)

Щоб знайти новий шлях, потрібно піти зі старої дороги. (Народна мудрість)

Хто щасливий сам - іншим зла не бажає. (Лев Толстой)

Визнаватися в незнанні - одне з кращих і найбільш дієвих доказів наявності розуму. (Мішель Монтень)

Визнання проблеми - половина успіху в її вирішенні. (Зигмунд Фрейд)

Більше спілкуйтеся з людьми, яких Ви поважаєте і які поважають Вас. Це допомагає набути впевненості в собі. (Рав Зеліг Пліскін)

З двох сперечатися прав той, хто замовкає першим. (Талмуд)

Читати книги з психології дуже захоплююче. Але якщо Ви хочете результат, краще самі запишіться до того, хто ці книги давно прочитав і благополучно забув.