У чому різниця між психологом і психіатром?

Психолог допомагає психічно здоровій людині самій розібратися в своїх проблемах і надалі самостійно їх вирішувати. Психіатр же лікує психічно хворих людей, застосовуючи часто медикаментозні види лікування.

Психолог працює з особистістю в її природному та вільному стані, не застосовуючи методи придушення і покарання. Поважає свободу вибору клієнта.

Яка тривалість курсу психотерапії?

Це завжди дуже індивідуально і залежить від клієнта більше, ніж від мене. Я в своїй практиці застосовую короткострокові методи. Від 1 сеансу до 14 - 16. Ця статистика може бути дуже відносною - все індивідуально.

Скільки коштує сеанс психологічного консультування?

Вартість сеансу варіює в широких межах і призначається перш за все самим клієнтом. Принцип: сума повинна мотивувати на роботу не тільки терапевта, а й клієнта. Мінімальна вартість по місту десь від 500 грн. за годину.


Якщо у мене остеохондроз і грижі міжхребцевих дисків, які методи Ви застосовуєте? 

Для того, щоб позбутися від проблем, пов'язаних з Вашим хребтом, які можуть виражатися не тільки в гострих і хронічних болях, а й в обмеженні рухливості, скутості при рухах і т. д. необхідний комплексний і різносторонній підхід. Тут потрібно застосовувати не тільки мануальну терапію (повернення зміщених дисків на своє місце або розробка суглобів хребта), а й спеціальні вправи для м'язів, зв'язок і фасцій, розробки їх рухливості.

А також це місцева фізіотерапія (наприклад СКЕНАР-регуляція або магніто-лазер), голкотерапія, застосування натуральних трав'яних та інших засобів, дія яких спрямована на розчинення і виведення солей і відновлення міжхребцевих дисків і зв'язок.

Скільки часу це займає, скільки разів потрібно буде ходити і скільки це коштує?

Один сеанс триває від 1 до 1,5 год.

Курс, як правило, складається з 10 зустрічей.

Вартість коливається в залежності від обсягу роботи. Орієнтовно від 500 грн. за одну зустріч.

 


Психологічне
консультування

Допомога при
болях в спині.

Сімейне консультування
Итак во всем, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними, ибо в этом закон и пророки. (От Матфея 7:12)

Всі хвороби - від нервів. (Народна мудрість)

Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви з ними, бо в цьому Закон і Пророки. (Від Матвія 7:12)

Краще плакати у психолога, ніж сміятися у психіатра. (Народна мудрість)

Щоб знайти новий шлях, потрібно піти зі старої дороги. (Народна мудрість)

Хто щасливий сам - іншим зла не бажає. (Лев Толстой)

Визнаватися в незнанні - одне з кращих і найбільш дієвих доказів наявності розуму. (Мішель Монтень)

Визнання проблеми - половина успіху в її вирішенні. (Зигмунд Фрейд)

Більше спілкуйтеся з людьми, яких Ви поважаєте і які поважають Вас. Це допомагає набути впевненості в собі. (Рав Зеліг Пліскін)

З двох сперечатися прав той, хто замовкає першим. (Талмуд)

Читати книги з психології дуже захоплююче. Але якщо Ви хочете результат, краще самі запишіться до того, хто ці книги давно прочитав і благополучно забув.