СІМЕЙНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ:

Психологічна допомога з питань налагодження сімейних відносин.

Коли відносини приносять біль і розчарування, а сварки відбуваються все частіше, стає зрозумілим, що без допомоги професіонала тут не обійтися. На таких зустрічах можна обговорити не тільки Ваші проблеми і образи, а й навчитися безпечного спілкування і новому, більш комфортному стилю відносин, а також моделям вирішення подружніх конфліктів. Психологічні симптоми і проблеми, з якими звертається клієнт до терапевта, розглядаються як результат перекручених (дисфункціональних) взаємовідносин між членами сім'ї, і завдання терапевта - змінити за допомогою терапевтичних практик сімейну систему в цілому (спосіб взаємодії членів сім'ї один з одним).

До сімейного психолога приходить пара з проблемами в шлюбі. А в результаті проведеної роботи вони досягають більшого взаєморозуміння, вчаться емоційно підтримувати один одного і разом розробляють стратегію щодо виходу з кризових ситуацій. В першу чергу сімейна терапія зосереджена на відносинах між членами сім'ї, поліпшенні цих відносин, а також різних аспектах їх розвитку.

Як довго триває сімейна терапія? В середньому один прийом йде до 90 хвилин, періодичність - один - два рази на тиждень. Це залежить від складності проблем, що розбираються на сеансі. Рішення обговорюються спільно з клієнтами. Зрозуміло, все індивідуально, але один курс може тривати від 6 до 20 прийомів. В основному терапевт приймає всіх членів сім'ї одночасно, але в деяких випадках йому необхідно поговорити з дітьми окремо від батьків, або попрацювати з кожним з партнерів окремо.

Емоційно сфокусована подружня терапія (Emotionally Focused Couple Therapy) була розроблена Сью Джонсон і Леслі Грінберг в Канаді 1988 року і є в даний час широко визнаним методом допомоги подружнім парам. Дослідження показують, що 70-75% пар завдяки цій терапії долають кризу в їх відносинах і 90% показують значні поліпшення. Причому, результати залишаються стабільними при контрольних опитуваннях клієнтів через 2 роки.

Цей тип терапії допомагає клієнтам покращити безліч різних аспектів взаємовідносин, зменшити силу конфліктів, відчути до партнера більшу близькість, внести у відносини почуття безпеки і довіри. ЕФТ сприяє також зменшенню симптомів тривожності і депресії у подружжя. ЕФТ є короткостроковою формою терапії і займає близько 8-20 сесій. У процесі роботи з парою проводиться не тільки сімейне, а й індивідуальне консультування та опрацьовуються особистісні проблеми, що заважають відносинам.

Сімейна терапія – цивілізований спосіб вирішення ваших сімейних проблем.

Канал на YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCV_KeyzQDI7QwBAp3pqs0aw?view_as=subscriber

Психологічне
консультування

Допомога при
болях в спині.

Сімейне консультування
Делать что-либо - это нетрудно, трудно только начать. (Кретя Патачкувна)

Всі хвороби - від нервів. (Народна мудрість)

Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви з ними, бо в цьому Закон і Пророки. (Від Матвія 7:12)

Краще плакати у психолога, ніж сміятися у психіатра. (Народна мудрість)

Щоб знайти новий шлях, потрібно піти зі старої дороги. (Народна мудрість)

Хто щасливий сам - іншим зла не бажає. (Лев Толстой)

Визнаватися в незнанні - одне з кращих і найбільш дієвих доказів наявності розуму. (Мішель Монтень)

Визнання проблеми - половина успіху в її вирішенні. (Зигмунд Фрейд)

Більше спілкуйтеся з людьми, яких Ви поважаєте і які поважають Вас. Це допомагає набути впевненості в собі. (Рав Зеліг Пліскін)

З двох сперечатися прав той, хто замовкає першим. (Талмуд)

Читати книги з психології дуже захоплююче. Але якщо Ви хочете результат, краще самі запишіться до того, хто ці книги давно прочитав і благополучно забув.