ПСИХОЛОГІЧНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ:

   Некваліфіковану психологічну допомогу людина може отримати від будь-якої іншої людини, яка вислухає і дасть свою пораду. Як правило, такі люди та їх поради бувають упередженими і емоційно забарвленими. Але весь сенс психологічних консультацій полягає в тому, щоб Вас вислухав спеціально підготований і нейтральний професіонал, який також готовий дотримуватися конфіденційності (таємність) Вашої інформації. Якщо згадати як нам надавали таку "допомогу" найрізноманітніші люди, то виявиться, що жодна з психологічних проблем так і не була вирішена незважаючи на всю їхню щирість і бажання допомогти, а також впевненість, що вони зробили це краще професійного психолога.

Консультація психолога може переслідувати найрізноманітніші цілі: підказати потрібне рішення, прояснити заплутану ситуацію, повернути внутрішню або сімейну гармонію, вирівняти емоційний стан, пережити психологічну травму. У якихось випадках метою таких консультацій стає навчання основам майстерності керувати собою, ставити життєві цілі і досягати їх, отримати потрібні навички в спілкуванні, бізнесі і т.д.

Важливим критерієм успішності такої роботи є почуття психологічного комфорту, задоволеності і внутрішнього спокою, яке настає у людини, яка пройшла через спілкування з високопрофесійним психологом.

Психологічне консультування допомагає людині, яка потрапила в складну життєву ситуацію відсторонитися від звичного погляду на себе і на життя і подивитися на це очима іншої, більш досвідченої в психологічних проблемах людини.

Все більше людей починають сьогодні розуміти, що відвідування кваліфікованого і досвідченого психолога - це не данина моді, а життєва необхідність, яка полегшує життя, поглиблює розуміння себе, світу і людських взаємин.

Мета: психологічна підтримка здорових людей в критичних ситуаціях. Психологічна консультація зазвичай проводиться в спеціально відведені години і в спеціально обраному місці, де ніхто не заважає. Клієнт розповідає про проблему, а фахівець уважно вислуховуючи його, задає при цьому питання або застосовує різні діагностичні методи. Психолог намагається розібравшись в проблемах клієнта дати йому кваліфіковані рекомендації, розраховані на те, що клієнт буде виконувати їх самостійно. В результаті виконання таких "домашніх завдань" очікується, що клієнт починає справлятися зі своїми проблемами, його стан поліпшується, а впевненість у власних силах і можливостях зростає.

Вихід є! Ви просто заблукали і не бачите його.

Консультація психолога обов'язково передбачає повну конфіденційність інформації, озвученої клієнтом.


Психологічне
консультування

Допомога при
болях в спині.

Сімейне консультування

Всі хвороби - від нервів. (Народна мудрість)

Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви з ними, бо в цьому Закон і Пророки. (Від Матвія 7:12)

Краще плакати у психолога, ніж сміятися у психіатра. (Народна мудрість)

Щоб знайти новий шлях, потрібно піти зі старої дороги. (Народна мудрість)

Хто щасливий сам - іншим зла не бажає. (Лев Толстой)

Визнаватися в незнанні - одне з кращих і найбільш дієвих доказів наявності розуму. (Мішель Монтень)

Визнання проблеми - половина успіху в її вирішенні. (Зигмунд Фрейд)

Більше спілкуйтеся з людьми, яких Ви поважаєте і які поважають Вас. Це допомагає набути впевненості в собі. (Рав Зеліг Пліскін)

З двох сперечатися прав той, хто замовкає першим. (Талмуд)

Читати книги з психології дуже захоплююче. Але якщо Ви хочете результат, краще самі запишіться до того, хто ці книги давно прочитав і благополучно забув.